Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Na Pekelném kopci

Ve středu 28. června se vydali žáci 2. stupně na turistickou výpravu na Pekelný kopec. 

Celou cestu je provázelo tropické počasí, není tedy divu, že jedna ze tříd – 9. B – se rozhodla pro ukrácení trasy, kdy svoji túru začínala až u Polikliniky Vltavínská. I přesto, že cesta vedla částečně lesem, byli všichni rádi, když se mohli schovat ve stínu dřevěného přístřešku těsně pod rozhlednou a nasvačit se. Někteří ještě našli sílu na to, aby vyšli po točitém ocelovém schodišti rozhledny na vyhlídkovou terasu, odkud byl nádherný výhled na celé okolí. Zpět už ubíhala cesta rychleji, protože se opět všichni těšili do stínu školní budovy a na dobrý oběd.

Mgr. Lenka Zvěřinová

Fotogalerie

 


<< zpět