Home >Pro budoucí prvňáčky >Přípravka pro budoucí prvňáčky >Zahájení PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY 3. listopadu 2022

Zahájení PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY 3. listopadu 2022

PRVNÍ SETKÁNÍ NAŠÍ PŘÍPRAVKY  V TOMTO ŠKOLNÍM ROCE SE USKUTEČNÍ ve čtvrtek 3. listopadu 2022 od 16h.

Děti přijdou za doprovodu rodičů či prarodičů, kteří mohou být lekci přítomni. Vstup hlavní vchodem do školy, podle šipek se dostanete do 1. patra, kde cyklus zahájíme.

Pro budoucí prvňáčky máme připraveno 12 čtvrtečních lekcí, které obsahují grafomotoriku a přípravu na školu zábavnou formou. Program bude připraven a veden pedagogy prvního stupně naší školy, vychovatelkami školní družiny a učitelkami naší mateřské školy. Náplň lekcí bude zpestřena besedou o školní zralosti pro rodiče a dvěma termíny prezentací programu Začít spolu, dle kterého u nás vyučujeme.

Zájemci se mohou hlásit na emailu otiskova@zskopce.cz nebo na telefonu 568 606 102.

Níže je možné stáhnout přihlášku s naplánovanými termíny (lze naskenovanou zaslat emaillem, odevzdat v naší MŠ nebo přinést na první lekci).

Těšíme se na budoucí školáky!