Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Akce v MŠ

Divadlo v MŠ

Divadlo v MŠ

Ve čtvrtek 11. 4. k nám přišlo divadélko Hugo a Fugo s tradiční pohádkou O Budulínkovi. Pohádka měla příběh, který určitě všichni známe, avšak byla doplněna známými lidovými písničkami jako - Tluče bubeníček, Běží liška k táboru a podobně, které byly krásně zasazené do příběhu a děti si mohly zazpívat společně s Budulínkem.

více info

Jarní výprava

Jarní výprava

Vydali jsme se společně do Ptáčovského žlebu podívat se na kačenky v potoce. Dobrota v podobě suchého rohlíku byla samozřejmostí. Kromě kačen jsme viděli i jiná domácí zvířata, která byla za plotem na místních zahradách - krocan, slepice, perličky, pes. Po cestě jsme poslouchali ptáčky v lese a pozorovali jsme zajíce hopsající po remízkách. Jarní výprava se nám vydařila a určitě ji zopakujeme.

více info

Zelená je tráva, fotbal to je hra...

Zelená je tráva, fotbal to je hra...

tak by se dala shrnout návštěva trenérů z fotbalové školy FŠ Třebíč. Při honičkách, fotbale, střílení na bránu a různých dalších soutěžích si děti vyzkoušely svoji obratnost, rychlost i vytrvalost. Třeba zrovna po našem trávníku běhá budoucí nadějný fotbalista. TĚŠÍME SE NA PŘÍŠTĚ...

více info

Návštěva knihovny

Návštěva knihovny

V rámci měsíce knihy – března, jsme se společně vydali do nedaleké knihovny, kde nám paní knihovnice přečetla jarní příběh, popovídali jsme si o blížících se velikonocích a samozřejmě nechybělo ani prohlížení knížek a časopisů. Dětem se návštěva velice líbila a mnozí si prohlídli nejednu knížku.

více info

Dopravní dopoledne v ZŠ

Dopravní dopoledne v ZŠ
Děti měly možnost vyzkoušet si jízdu na koloběžkách po dopravním koberci. Kdo měl odvahu jezdil, kdo se ještě necítil na samostatnou jízdu, dělal chodce. Aby zážitek z jízdy nikomu nechyběl, svezly paní učitelky i nejmladší děti. 
Věříme, že zkušenosti z tělocvičny využijí děti i při jízdě v opravdovém terénu.
více info

Návštěva 1. třídy

 
Předškoláci navštívili před zápisem kamarády v 1. třídě. Školáci měli pro nás na úvod připravenou krátkou pohádku. Poté si společně  vyzkoušeli "práci" v lavicích a plnili úkoly, které si pro předškoláky připravila paní učitelka s dětmi. Moc se nám v 1. třídě líbilo. Přejme si, aby  nadšení vydrželo co nejdéle.
více info

Ponožkový den

Ponožkový den

Ve čtvrtek 21. 3. 2019 proběhl celosvětový den Downova syndromu. Na počest tohoto dne si každý dal na nožku jinak barevnou ponožku.:) Symbolem pro podporu tohoto dne jsou totiž barevné ponožky. Ty svým tvarem připomínají tvar chromozomů, a pokud jsou pruhované, pak připomínají i jejich strukturu.

více info

Plavání v MŠ

Plavání v MŠ

I v letošním roce některé děti navštěvují plavecký výcvik v aquaparku Laguna. Na první hodině byly děti rozděleny do družstev podle svých zkušeností na želvičky, ráčky a delfínky. Většina lekcí probíhá v malém bazénu, kde se děti učí hlavně nebát vody, potopit se a hrát si bez obav a strachu. Jako odměnu dostaly děti i návštěvu v aquaparku, kde si vyzkoušely divokou řeku, masážní a vířivé lůžka a také dětský vodní koutek. Na poslední lekci děti dostanou „mokré“ vysvědčení za své úspěchy v plavání.

více info

Dentální hygiena

Dentální hygiena

Letos nás pravidelně každý měsíc navštěvuje dentální hygienistka, která vybrané děti učí, jak se správně starat o své zoubky, jak a kdy je čistit, jak používat kartáček a to vše zábavnou a hravou formou. Děti hodiny velice baví a vždy se naučí něco nového o svých zoubkách.

více info
 1 2 3 4 5  |  další >>
strana: 1 / 5   celkem: 43 záznamů