Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Akce v MŠ

Výlet na Dalešickou přehradu

5. 6. 2018 se celá naše školka vydala na výlet na Dalešickou přehradu.

Všichni se moc těšili, až pojedeme parníkem. Děti se nejprve nasvačily a pak jsme nastoupili na loď, kde se konala naše vysněná plavba. Děti si mohly projít jak zadní část lodi, tak i přední část. Za doprovodu paní učitelek se děti podívaly i nahoru, kde byl moc pěkný výhled. Zamávali jsme rybářům i vrtulníkům a pomaličku jsme se chýlili ke konci naší plavby. Všechny děti cestu zvládly bez nějakých problémů a zdárně jsme se dopravili do školky.

více info

Den dětí v MŠ

4. 6. 2018 proběhl v naší školce Den dětí za pomoci dětí z pátých ročníků.

Den plný soutěží se uskutečnil na školní zahrádce. Děti byly rozděleny do skupin a každou skupinku si vedl žák nebo žákyně z páté třídy. Děti si splnily různé úkoly např. let na koštěti, hokej, ……… Nakonec na všechny čekala sladká odměna. Děkujeme pátým ročníkům a jejich paním učitelkám.

více info

Návštěva policie ČR

V úterý 24. 4. 2018 přijela do školky policie. Sešli jsme se všichni před školou na louce a povídali si o policii. Děti si zkoušely pouta, čepice, potěžkávaly si zbraně. Nakonec si děti postupně sedaly do auta a zkoušely si maják. Asi po hodině jsme se s nimi rozloučili a oni s houkáním odjeli.

více info

Divadlo Hugo a Fugo

V pátek 13. 4. 2018 přijelo do školky divadélko s klauny Hugem a Fugem, které si pro děti připravilo vystoupení o zvířátkách se spoustou veselých písniček. Děti si zatancovaly, zazpívaly a hlavně poučily o tom, jak se chovat ke zvířátkům okolo nás.

více info

Návštěva knihovny

Ve čtvrtek 12. 4. navštívily Hvězdičky a v pondělí 16.4. třída Sluníčka, nedalekou knihovnu. Děti si s paní knihovnicí povídaly o jaru a četly si básničky. Měly také možnost si prohlédnout knížky a časopisy, které se jim líbily.

více info

Velikonoční zdobení perníčků

V úterý 20. 3. 2018 za námi do školky přišly žáci z Obchodní akademie a hotelové školy Třebíč, kteří se učí na cukráře. Měli pro nás nachystané upečené perníčky a společně s dětmi ze školky je zdobili. Každý si odnesl domů krásně nazdobený perníček.

Děkujeme a těšíme se na další tvoření.

více info

Karneval

A je to tady! Třída se hemží princeznami, rytíři, indiány a dalšími a dalšími převleky, které si jen umíte představit. Začíná karneval!

Dopoledne probíhá za doprovodu hudby a je ve znamení tance, hopsání a dovádění.

Po dopolední svačince vycházíme za doprovodu kytary a zpěvu na průvod školou. V prvních třídách na nás zpočátku koukají vyjukaně, ale jakmile vytahujeme masopustní dobroty ostych mizí a děti se k nám přidávají a dovádí společně s námi. Na zpáteční cestu se musíme dobře spočítat, vypadá to, že do školky se nás vrací jednou tolik.

 Ve třídě jsme společně ocenily jednotlivé masky a kostýmy. Slíbili jsme si, že za rok opět navštívíme kamarády na 1. stupni.

více info

Zimní olympiáda 2018

Tento týden se konal ve znamení  Zimní olympiády. Nechyběl nám zahajovací průvod s pochodní, vlajkou a  za doprovodu olympijské hymny. Děti se seznámily se zimními sporty, které si vyzkoušely v tělocvičně ZŠ (např. biatlon, hokej, krasobruslení,metaná…). Závěrečný ceremoniál proběhl  za účasti obou tříd.  Sportovní výkony dětí byly po zásluze oceněny. Děti dostaly medaile a diplomy a těší se na další sportovní klání.

Naším mottem bylo: NENÍ DŮLEŽITÉ VYHRÁT, ALE ZÚČASTNIT SE  A HRAJEME FÉR.

 

SPORTU ZDAR !!!

více info

Plavání

Ve středu 7. 2. 2018 nám začalo plavání s dětmi. Děti byly velice natěšené, mluvily o tom už dlouho a neustále se ptaly, kdy už pojedeme plavat. Tak se konečně dočkaly a můžou se těšit na každou hodinu. První plavání bylo seznamovací. Ujaly se nás dvě velice milé paní učitelky. Děti byly rozděleny do skupin a seznámeny s celým plaváním. Už se všichni těšíme na další lekce. Plavání zdar.

více info
 1 2  |  další >>
strana: 1 / 2   celkem: 17 záznamů