Akce v MŠ

Návštěva knihovny

Dne 20.9. třída Sluníček a dne 27.9. třída Hvězdiček navštívily knihovnu na Modřínově ulici. Paní knihovnice měla připravený pro děti program. Společně si přečetla s dětmi knihu, o které si popovídali, řekli si básničku a ukázali obrázky.  Poté si mohl každý vypůjčit knihy, které se mu líbily a prohlídnout si je.

Edison

V září nás navštívili zahraniční studenti v rámci výměnného pobytu. Prohlédli si naši mateřskou školku a pro naše nejmladší si připravili krátký program. Společně s dětmi si zahráli jednoduché hry „ židličkovou“ „na honěnou“, zatancovali si s hudbou a dětem ukázali, jak vypadá vlajka země, ze které pochází. Na oplátku jsme jim společně zazpívali českou písničku a nakreslili vlajku naší země. Uvidíme, z jakých zemí přijedou studenti příští rok…..

Rozloučení se školkou aneb A jsou tu prázdniny…..

Tento pokřik si zaslouží pořádný výskok . Děti se vyřádily s balónky, které poletovaly třídou sem a tam. Den byl plný her, písniček, pohádek a  malých soutěží.Na závěr dopoledne jsme se odměnili  dobrotami.

Pasování předškoláků a spaní v MŠ

Ve čtvrtek 14. 6. 2018 konečně nastal slavnostní okamžik pro předškolní děti. Všichni  se sešli v atriu školy, kde děti předvedly své vystoupení na zvolené téma Rebelové. Dětem se to moc povedlo, rodiče byli dojatí a ukápla nejedna slzička. Po vystoupení děti dostaly dárečky a ti odvážní přespaly ve školce, kde byl pro ně přichystaný program- stezka odvahy, diskotéka, polštářová bitva a mnoho dalšího. Všichni nocležníci byli stateční a spaní zvládli na jedničku.

Výlet na Dalešickou přehradu

5. 6. 2018 se celá naše školka vydala na výlet na Dalešickou přehradu.

Všichni se moc těšili, až pojedeme parníkem. Děti se nejprve nasvačily a pak jsme nastoupili na loď, kde se konala naše vysněná plavba. Děti si mohly projít jak zadní část lodi, tak i přední část. Za doprovodu paní učitelek se děti podívaly i nahoru, kde byl moc pěkný výhled. Zamávali jsme rybářům i vrtulníkům a pomaličku jsme se chýlili ke konci naší plavby. Všechny děti cestu zvládly bez nějakých problémů a zdárně jsme se dopravili do školky.

Den dětí v MŠ

4. 6. 2018 proběhl v naší školce Den dětí za pomoci dětí z pátých ročníků.

Den plný soutěží se uskutečnil na školní zahrádce. Děti byly rozděleny do skupin a každou skupinku si vedl žák nebo žákyně z páté třídy. Děti si splnily různé úkoly např. let na koštěti, hokej, ……… Nakonec na všechny čekala sladká odměna. Děkujeme pátým ročníkům a jejich paním učitelkám.

Den Matek v MŠ

Ze všeho mám nejraději, když se naše mámy smějí….

A protože je občas dokážeme i pozlobit, vyrobily jsme jim srdíčka z keramiky, které jim budou dělat radost i v těch horších chvilkách. Mámy, máme Vás rády… VAŠE DĚTI

Návštěva policie ČR

V úterý 24. 4. 2018 přijela do školky policie. Sešli jsme se všichni před školou na louce a povídali si o policii. Děti si zkoušely pouta, čepice, potěžkávaly si zbraně. Nakonec si děti postupně sedaly do auta a zkoušely si maják. Asi po hodině jsme se s nimi rozloučili a oni s houkáním odjeli.

Divadlo Hugo a Fugo

V pátek 13. 4. 2018 přijelo do školky divadélko s klauny Hugem a Fugem, které si pro děti připravilo vystoupení o zvířátkách se spoustou veselých písniček. Děti si zatancovaly, zazpívaly a hlavně poučily o tom, jak se chovat ke zvířátkům okolo nás.

Návštěva knihovny

Ve čtvrtek 12. 4. navštívily Hvězdičky a v pondělí 16.4. třída Sluníčka, nedalekou knihovnu. Děti si s paní knihovnicí povídaly o jaru a četly si básničky. Měly také možnost si prohlédnout knížky a časopisy, které se jim líbily.

<< předchozí  |   1 2 3 4 5  |  další >>