Akce v MŠ

Masopust a karneval v MŠ

V týdnu od 25. 2. 2019 do 1. 3. 2019 jsme měli ve školce oslavu masopustu. V rámci těchto oslav jsme s dětmi vyráběli jitrnice, pekli jsme v kuchyňce rohlíky a nakonec jsme ve čtvrtek měli karneval. Děti se mohly převléct za různé masky, takže jsme tu měli motýly, želvu, draka, ale i princezny, různé bojovníky a také jednoho večerníčka. Společně jsme navštívily základní školu a to hlavně první třídu. Zazpívali jsme dětem písničky a obdarovali bonbóny děti, které se na nás přišly podívat a zazpívat si. Písničkou jsme vzbudili pozornost i pana ředitele, který se na nás přišel na chodbu podívat. Cestu jsme zakončili v jídelně, kde jsme udělali radost paním kuchařkám a pak se s radostí vrátili do naší školičky.