Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

PŘÍPRAVKA PRO PŘEDŠKOLÁKY online - 10. setkání 14. května 2020

PŘÍPRAVKA PRO PŘEDŠKOLÁKY online - 10. setkání 14. května 2020

Ve čtvrtek 14. května odpoledne se konalo desáté setkání naší PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY. Proběhlo již podruhé netradičně  online. Po kliknutí na odkaz https://meetingsemea4.webex.com/meet/otiskova se mohli přihlášení rodiče s dětmi nejen vzájemně vidět, ale také se dozvědět jak konkrétně procvičovat sluchovou anylýzu, syntézu a paměť a jak docvičit horní a dolní kličku jako důležité grafomotorické prvky. Paní učitelka Válalová podrobně vysvětlila práci s pracovním listem, který si pro děti připravila. Netradiční setkání mělo i přes ztížené podmínky velmi pozitivní atmosféru.

Byli jsme velmi potěšeni hojnou účastí dětí a rodičů.

Mgr. Vladimíra Otisková

 

více info

Další online PŘÍPRAVKA ve čtvrtek 14. května od 17h

Další online PŘÍPRAVKA ve čtvrtek 14. května od 17h

Ve čtvrtek 14. května od 17 hodin proběhne druhé online setkání naší  PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY. Zvolili jsme tuto netradiční formu již podruhé z důvodu mimořádných opatření vlády. Po kliknutí na odkaz v danou dobu  https://meetingsemea4.webex.com/meet/otiskova se rodiče od paní učitelky dozví, jakým způsobem mohou procvičovat s dětmi sluchové vnímání a z grafomotorické oblasti horní a dolní kličku, obdrží také pracovní list. Těšíme se na vás.

více info

Online PŘÍPRAVKA PRO PŘEDŠKOLÁKY - 9. setkání 23. dubna 2020

Online PŘÍPRAVKA PRO PŘEDŠKOLÁKY - 9. setkání 23. dubna 2020

Ve čtvrtek 23. dubna se konalo deváté setkání naší PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY. Proběhlo netradičně z důvodu mimořádných opatření vlády, a to online. Po kliknutí na odkaz https://meetingsemea4.webex.com/meet/otiskova se mohli přihlášení rodiče s dětmi nejen vzájemně vidět, ale také se dozvědět jak konkrétně procvičovat prostorovou orientaci a horní a dolní oblouk coby základní grafomotorické prvky. Paní učitelka Hudková podrobně vysvětlila práci s pracovním listem, který si pro děti připravila. Netradiční setkání mělo velmi pozitivní atmosféru.

Už se pomalu těšíme na další webinář, který proběhne ve čtvrtek 14.května v 17 hodin. Rodiče s dětmi se ho mohou zúčastnit po kliknutí na výše uvedený odkaz. Těšíme se na vás.

Mgr. Vladimíra Otisková

více info

Ochranné štíty od našeho žáka Aleše Urbánka

Ochranné štíty od našeho žáka Aleše Urbánka

Bývalý žák Aleš Urbánek daroval naší škole ochranné štíty proti COVID 19, které sám vyrobil  za podpory firmy Geo-stav Valeč s.r.o. Budou k dispozici všem zaměstnancům, kteří je budou chtít využít. Moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů.

Mgr. Vladimíra Otisková

více info

ZMĚNA VÝUKY

Vážení rodiče,

vzhledem k nadále trvajícímu uzavření škol, jsme se rozhodli o rozšíření webinářů o další předměty a zvýšení četností webinářů klíčových předmětů. Snažíme se tak zajistit maximální připravenost žáků na znovuotevření škol a jejich co možná nepřirozenější navázání v běžném studiu.

 

Od pondělí 4. 5. budou probíhat následující webináře:

  1. stupeň: 2x týdně webinář s třídní učitelkou +  3., 4., a 5. ročník 1x týdně hodina AJ
  2. stupeň: 2x týdně ČJ, M, AJ + 1x týdně D, Z, P, Ch, F, RJ, NJ

Termíny webinářů naleznete v záložce „webináře“.

 

Rádi bychom našim žákům i rodičům poděkovali za spolupráci a věříme, že společně i nadále zvládneme současnou situaci, která je pro nás všechny velmi nevyzpytatelná. Prozatím školy zůstávají uzavřené a o jakýchkoliv změnách vás budeme zavčas informovat.

více info

Přípravka pro předškoláky online

Přípravka pro předškoláky online

Z důvodu mimořádných opatření vlády ČR byla poslední čtyři setkání PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY v původní podobě zrušena, nahradili jsme je dvěma webináři, kde paní učitelky vysvětlí rodičům práci pro děti v dané oblasti a doplní pracovním listem (níže ke stažení).

- čtvrtek 23. dubna 2020 v 17h (pí.uč. Hudková, program: prostorová orientace, horní a dolní oblouk)

- čtvrtek 14. května 2020 v 17h (pí.uč. Válalová, program: sluchová analýza, syntéza a diferenciace, horní a dolní smyčka)

Pro účast na webináři použijte tento odkaz v daný termín:

https://meetingsemea4.webex.com/meet/otiskova 

Těšíme se na vaši účast!

více info

Budoucí první třída 2020/2021

Budoucí první třída 2020/2021

V příštím školním roce otevíráme jednu první třídu s programem Začít spolu.

Z důvodu mimořádných opatření vlády jsme naplánovali dvě online setkání s rodiči budoucích prvňáčků:

- čtvrtek 28. května 2020 v 17h (setkání rodičů s vedením školy, školní družiny, školní jídelny, informace o budoucí první třídě, třídní učitelce, nabídce školní družiny, jídelny apod.)

- čtvrtek 11. června 2020 v 17 h (setkání rodičů s třídní učitelkou a vychovatelkou školní družiny, konkrétní informace)

Pro účast na online setkání použijte tento odkaz v daný termín:

https://meetingsemea4.webex.com/meet/otiskova 

Těšíme se na setkání s vámi.

více info

Výsledky zápisu do školního roku 2020/2021

Registrační číslo Výsledek zápisu
   
0LDJ5 Zapsán do 1. ročníku
2GTRL Zapsán do 1. ročníku
3WZ12 Zapsán do 1. ročníku
618CF Zapsán do 1. ročníku
6L7B2  
6YTF6 Zapsán do 1. ročníku
730VG Zapsán do 1. ročníku
73XP1 Zapsán do 1. ročníku
7IFCM Zapsán do 1. ročníku
7MYSM Zapsán do 1. ročníku
9TI16 Zapsán do 1. ročníku
E1A30 Zapsán do 1. ročníku
ENW4I Zapsán do 1. ročníku
FC3QA Zapsán do 1. ročníku
FC3QL Zapsán do 1. ročníku
FGSKX  
GU1O6 Zapsán do 1. ročníku
HBPYN Zapsán do 1. ročníku
HGTLJ  
I985G Zapsán do 1. ročníku
I9I4N  
IN08H Zapsán do 1. ročníku
KNLTD Zapsán do 1. ročníku
LFZ9U  
PHHQN Zapsán do 1. ročníku
PQNGJ Zapsán do 1. ročníku
Q1TZR Zapsán do 1. ročníku
VZ3G8  
ZBL28 Zapsán do 1. ročníku
ZNLS4 Zapsán do 1. ročníku
více info

Začínáme s webináři a měníme výuku

Vážení rodiče,

na základě vašich podmětů jsme se rozhodli, že k domácí výuce zařadíme i online webináře. Ty se budou vztahovat především ke klíčovým předmětům M, ČJ, AJ, které jsou pro nás prioritou. Webináře navíc doplní výuku F a CH, které se často bez doplňujícího komentáře neobejdou. Webináře budou probíhat pomocí programu webex, který si žák může pustit na PC, tabletu i mobilním telefonu. Stačí kliknout na webexový odkaz a žák se připojí do vyučovací místnosti. Není potřebná instalace. Seznam webinářů a webexové odkazy na jednotlivé vyučující naleznete na webových stránkách školy v sekci dokumenty. Na 1. stupni budou v každé třídě probíhat webináře 2x týdně.

Zároveň jsme zredukovali domácí výuku tak, aby byla zaměřena především na klíčové předměty. Obsah ostatních předmětů je zredukován na možné minimum tak, aby žáky nepřetěžoval. Nabízíme však i alternativu pro žáky, kteří zvládají větší objem učiva. Materiály na jednotlivé týdny budou nově zveřejňovány vždy v pátek do 10:00.

Online webináře začínají od úterý 31. března. Prosíme o shovívavost se zaváděním webinářů, je možné, že se nám  ze začátku objeví nějaké nesrovnalosti. Budeme se vše snažit zvládnout ke spokojenosti nás všech.

Děkujeme všem rodičům, žákům i učitelům za spolupráci v této těžké době. Pro nikoho z nás to není jednoduché a jsme si toho vědomi. Každý den nám přináší nové překážky, které se snažíme překonávat.

více na našem webu v sekci Dokumenty - webináře

více info
<< předchozí  |   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43  |  další >>
strana: 2 / 43   celkem: 421 záznamů