Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Anglická olympiáda - 5. ročník

Dne 15. 5. 2018 se na naší škole konala olympiáda z anglického jazyka . Žáci 5. ročníků si poměřili své „angličtinářské“ znalosti a dovednosti v konverzační soutěži. Po poslechu a porozumění ve čtení, kdy žáci doplňovali správné tvary a slova do textu následovalo  představení své osoby. Na závěr žáci popsali obrázky na různá témata a odpovídali na otázky související s tímto tématem. I když byli mezi soutěžícími vyhodnoceni pouze první tři nejlepší, všichni si zaslouží velkou pochvalu za odvahu a dovednosti, které v této soutěží předvedli.. Za nejlepší výsledky byli oceněni: Kryštof Svoboda z 5.B - 1. místo, Karolína Chaloupková z 5.A - 2. místo a Jiří Matějka z 5.A  -  3. místo. Gratulujeme!

Fotogalerie

 


<< zpět