Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Besídka pro rodiče z 3. A

Ve čtvrtek 20. 12. se sešli všichni rodiče, prarodiče, sourozenci, tetičky i strýčkové, aby se podívali na vystoupení dětí z 3. A. Celým programem je provázela známá a vyhlášená moderátorka Terezka Dusilová. Děti si připravily nejen zpívání moderních vánočních písniček, ale i recitaci, písničku v angličtině a v závěru tanec na písničku Jingle Bells Rock. Během vystoupení nejedna maminka uronila slzu (dojatá byla i paní učitelka, která byla na své žáčky moc pyšná). Po představení bylo ve třídě připravené vyrábění voňavých pomerančů a vánočních svícnů. Následující den čekala žáky tradiční procházka k Lubí, zdobení stromečků pro lesní zvířátka a v neposlední řadě naši třídu navštívil Ježíšek.

Celá 3. A všem přeje krásné prožití vánočních svátků a hodně štěstí, zdraví a splněných přání do nového roku 2019.

Mgr. Denisa Hudková

Fotogalerie

 


<< zpět