Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Chcete mít doma příštího Einsteina a ještě mu dopřát spoustu zábavy?

Na naší škole je otevřen již třetím rokem vědecký kroužek Věda nás baví. Je určen zvídavým dětem na prvním stupni, od 2. do 5. třídy ZŠ i pro šikovné prvňáčky. Probíhá 1x týdně (60 min) pod vedením zkušeného lektora PaedDr. Jany Ženíškové.

Pro velký zájem dětí jsou letos otevřeny dva kroužky (v úterý a ve čtvrtek), kde se děti hravou a zábavnou formou seznámí s taji vědních oborů (fyzika, chemie, biologie, astronomie, přírodopis). Každé pololetí čeká děti 14 nových lekcí, ve kterých je připraveno pásmo plné nových či vylepšených pokusů z nejrůznějších vědních oborů. Děti provádějí experimenty, které nejsou nebezpečné ani složité.

V prvním pololetí školního roku 2019-20:

  • budeme vnímat a dýchat skvělou atmosféru poznání
  • budou se nám ježit vlasy díky statické elektřině
  • prozkoumáme květ a jeho strukturu
  • budeme ředit roztoky
  • zkoumat kost člověka
  • poznávat hvězdy na obloze
  • pronikat do tajemství lidského srdce

 

PaedDr. Jana Ženíšková

 

Fotogalerie

 

 


<< zpět