Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Den třídního učitele v 7. A

Dne 22. 12. 2017, tedy poslední den před Vánočními prázdninami, proběhl v 7. A Den třídního učitele.

Žáci s třídním učitelem tak mohli celý den strávit společně.

Někteří se stali bandity soupeřícími s šerifem a jeho pomocníky v karetní hře Bang!, veliteli vojsk v královské hře Šachu nebo veliteli armády hmyzu ve hře Hive, jiní se utkali v souboji postřehu a rychlosti při hře Jungle Speed nebo Ligretto.

V průběhu dne si žáci stihli také sednout ke stromečku a vzájemně se obdarovat dárky.

Po obědě byla plánována procházka. Ta však byla zrušena, protože žáci si ještě chtěli zkusit, jaké to je, když se trpaslíci snaží prokopat si cestu ke zlatým valounům. Kopání cesty jim neustále kazili sabotéři a ne vždy tedy bylo zlato nalezeno. U hry Sabotér by vydrželi ještě déle, ale čas společného dne vypršel. Nezbývalo tedy než uklidit třídu a vydat se užívat si dny volna.

Mgr. Antonín Malach


<< zpět