Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Dětský fotbalový pohár

Ve středu 18. 12. 2019 se vybraní žáci 1. a 2. tříd zúčastnili prvního kola Dětského fotbalového poháru, které proběhlo v tělocvičně na ZŠ Masarykova. V konkurenci 8 týmů naši žáci obsadili krásné druhé místo, kdy o celkovém pořadí nerozhodoval počet bodů nýbrž počet vstřelených gólů. V této kategorii samozřejmě jde mnohem více o zábavu, radost a možnost setkávání se s novými kamarády, ale i tak bylo vidět spoustu pohledných fotbalových okamžiků. Kluky je potřeba pochválit za energii, zápal a nadšení z každé povedené akce či gólu, které je během celého dopoledne doprovázely. Už teď se všichni těšíme na další termín tohoto krásného poháru.
 
Naší školu reprezentovali tito žáci: Boreš, Havelka, Pudil, Věžník (všichni 1. třída), Herzán, Ježek, Kejda, Malach (všichni 2. třída)

Mgr. Vojtěch Dvořák

<< zpět