Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

DISTANČNÍ VÝUKA V 1. A

Od 14. 10. se i naši prvňáčci zapojují do online výuky přes aplikaci Teams. Sice bychom se raději učili v naší třídě, ale nedá se nic dělat. To nás ale nezastaví od toho, abychom si učení užili i online. Společně se učíme číst, psát, počítat, také si opakujeme anglická slovíčka, učíme se poznávat listnaté i jehličnaté stromy a moc se nám daří. Někdy jako lvi bojujeme s připojením, přesto jsme ale rádi, že se alespoň takto můžeme všichni vidět. Při naší výuce využíváme program od Nové školy, s.r.o. - MIUč (Multimediální interaktivní učebnice), kterými nás provází housenka Agáta (ČJ), skřítek Matýsek (M) a papoušek Oskar (PRV).
 
V pátek nás ale čekalo mimořádné vysílání. Protože se už v 1. třídě učíme angličtinu, paní učitelka si pro děti připravila Halloweenské vysílání. Úkol byl jednoduchý - připravit si kostým a užít si poslední online vysílání před podzimními prázdninami. A jak to dopadlo? Na online výuce se najednou objevili lvi, čarodějnice, duchové apod. Děti se dozvěděly něco o tradicích, které souvisí s Halloweenem, otestovaly své znalosti v ČJ i M a vyzkoušely si kreslící diktát příšery. Některé kouzelné postavy si i troufly na recitaci básničky.
 
Vzkaz pro lvíčata od paní učitelky: MILÉ DĚTI, DĚKUJI VÁM ZA SKVELOU ONLINE VÝUKU A DOUFÁM, ŽE SE BRZY UVIDÍME! JSTE ŠIKULKY A JSEM NA VÁS MOC PYŠNÁ! VAŠE PANÍ UČITELKA DENISA

Celá ŘÍŠE LVÍČAT z 1. A přeje všem krásné a pohodové prožití podzimních prázdnin a především pevné zdraví.

Mgr. Denisa Jelínková

Fotogalerie

 


<< zpět