Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Divadelní představení herců z 5. A

8. 4. 2019 žáci z 5.A pozvali do své třídy mladší spolužáky z 1. až 3. ročníku, aby je potěšili divadelním představením o zvířecí kapele, která vyhnala z lesa i otrlé loupežníky. Celé představení bylo skvěle připraveno včetně krásné scény, kulis a dekorací. V představení se objevily vtipné texty a písničky se známými melodiemi. Všichni páťáci se zapojili a vyzkoušeli si při třech představeních různé role.

Prvňáčkům se pohádka moc líbila a děkují za milé pozvání od svých starších kamarádů.

Třetí a nejdůležitější představení čekalo páťáky v podvečer, kdy zvědavým publikem byli jejich rodiče, kteří byli jistě výkonem svých dětí mile překvapeni.

Mgr. Ivona Špačková

Fotogalerie

 


<< zpět