Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Hodnota sexuality - preventivní program

V pondělí 6. a v úterý 7. května se žáci 7. tříd zúčastnili preventivního programu nazvaného Hodnota sexuality. Jednalo se o první blok, který byl zaměřen především na vztahy. Do naší školy zavítaly lektorky z Oblastní charity Třebíč. Formou diskuse, her a skupinové práce se snažili žákům přiblížit problematiku týkající se vztahu mezi dvěma jedinci opačného pohlaví. Zazněly pojmy jako tolerance a komunikace. Žáci se mohli také anonymně zeptat, co je z této oblasti zajímá. Nejvíce je bavila skupinová práce, při které zapisovali, jaký by měl být jejich partner, či partnerka. A právě tady zjistili, jaký je odlišný názor mužů a žen na stejné věci a že ideální protějšek neexistuje. Na závěr si osvětlovali ještě některé pojmy z této oblasti.

Mgr. Lenka Zvěřinová a Mgr. Eva Vomelová

Spolufinancováno ze Zásad MA21 a Zdraví 2020 ID FV02715.0001

Fotogalerie

 


<< zpět