Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Korejský dobrovolnický program 2019

Naše škola se zapojila do Korejského dobrovolnického programu 2019 Hydro & Nuclear Power Corp. (KHNP), který na Třebíčsku zaštiťuje již třetí rok Dobrovolnické centrum STŘED.

Třicet devět korejských dobrovolníků naši školu navštíví ve středu 26. června. Připravili si pro žáky 8. a 9. tříd bohatý program. Seznámí je s vědeckými a inženýrskými principy ekologicky šetrné energetiky a sestaví spolu mini solární auto. Pak si vyrobí tzv. Jegi, což je asijská obdoba hakisaku.

Den vyvrcholí Korejským kulturním představením, kde studenti před celou školou představí korejské tradiční i moderní tance, písně a bojové umění. Program zakončí workshop, který je pro žáky překvapením a budeme Vás o něm informovat v dalším článku.

Fotogalerie

 


<< zpět