Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Od 16. března do odvolání bude ZŠ uzavřena

Vážení rodiče,

 

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 10. 3. 2020, kterým se s účinností ode dne 11. března 2020 zakazuje osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních  podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů Vám oznamují, že ZÁKLADNÍ ŠKOLA, ŠKOLNÍ DRUŽINA a ŠKOLNÍ JÍDELNA bude po jarních prázdninách od 16. března do odvolání pro žáky uzavřena.


 

  • Žádost o ošetřovné dítěte do 13 let bude zasílána elektronicky. Zájemce o tento formulář žádáme, aby zaslali e-mail na blahova@zskopce.cz, ve kterém uvedou jméno a rodné číslo dítěte a třídu. Na tento e-mail Vám bude následně odeslán předvyplněný formulář, se kterým se již obrátíte na Vašeho zaměstnavatele.
  • Pokud nemáte možnsot pracovat s žádostí v elektronické tak nás prosím kontaktujte na tel. 604250645. 

 

  • Všichni strávníci jsou od 16. 3. 2020 automaticky odhlášeni ze stravování. Školní jídelna bude mimo provoz.


  •  Doporučený postup pro podání žádosti o ošetřovné při uzavření školy naleznete v souborech ke stažení.

 

  • Učivo jednotlivých předmětů v období uzavření školy najdete na stránkách školy v sekci Dokumenty. Učivo bude dle potřeby každý týden aktualizováno.

 

  • Ruší se všechny pronájmy tělocvičny po dobu uzavření škol.

 

Na základě rozhodnutí zřizovatele zůstávají všechny MŠ v Třebíči nadále v provozu.

Doporučujeme rodičům dětí zvážit přítomnost dítěte ve škole v případě, že mají možnost ponechat dítě doma (např. z důvodu, že má staršího sourozence v základní škole nebo je rodič na mateřské či rodičovské dovolené).

 

 

Děkujeme za pochopení.

 

Mgr. Vítězslav Bártl

Ředitel školy

Soubory ke stažení

 

 


<< zpět