Od 16. března do odvolání bude ZŠ uzavřena

Vážení rodiče,

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 10. 3. 2020, kterým se s účinností ode dne 11. března 2020 zakazuje osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních  podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů Vám oznamují, že ZÁKLADNÍ ŠKOLA, ŠKOLNÍ DRUŽINA a ŠKOLNÍ JÍDELNA bude po jarních prázdninách od 16. března do odvolání pro žáky uzavřena.

• Žádost o ošetřovné dítěte do 13 let bude zasílána elektronicky. Zájemce o tento formulář žádáme, aby zaslali e-mail na blahova@zskopce.cz, ve kterém uvedou jméno a rodné číslo dítěte a třídu. Na tento e-mail Vám bude následně odeslán předvyplněný formulář, se kterým se již obrátíte na Vašeho zaměstnavatele.
  • Pokud nemáte možnsot pracovat s žádostí v elektronické tak nás prosím kontaktujte na tel. 604250645.

• Všichni strávníci jsou od 16. 3. 2020 automaticky odhlášeni ze stravování. Školní jídelna bude mimo provoz.

•  Doporučený postup pro podání žádosti o ošetřovné při uzavření školy naleznete v souborech ke stažení.

• Učivo jednotlivých předmětů v období uzavření školy najdete na stránkách školy v sekci Dokumenty. Učivo bude dle potřeby každý týden aktualizováno.

• Ruší se všechny pronájmy tělocvičny po dobu uzavření škol.

Na základě rozhodnutí zřizovatele zůstávají všechny MŠ v Třebíči nadále v provozu.

Doporučujeme rodičům dětí zvážit přítomnost dítěte ve škole v případě, že mají možnost ponechat dítě doma (např. z důvodu, že má staršího sourozence v základní škole nebo je rodič na mateřské či rodičovské dovolené).

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Vítězslav Bártl