Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Online PŘÍPRAVKA PRO PŘEDŠKOLÁKY - 9. setkání 23. dubna 2020

Ve čtvrtek 23. dubna se konalo deváté setkání naší PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY. Proběhlo netradičně z důvodu mimořádných opatření vlády, a to online. Po kliknutí na odkaz https://meetingsemea4.webex.com/meet/otiskova se mohli přihlášení rodiče s dětmi nejen vzájemně vidět, ale také se dozvědět jak konkrétně procvičovat prostorovou orientaci a horní a dolní oblouk coby základní grafomotorické prvky. Paní učitelka Hudková podrobně vysvětlila práci s pracovním listem, který si pro děti připravila. Netradiční setkání mělo velmi pozitivní atmosféru.

Už se pomalu těšíme na další webinář, který proběhne ve čtvrtek 14.května v 17 hodin. Rodiče s dětmi se ho mohou zúčastnit po kliknutí na výše uvedený odkaz. Těšíme se na vás.

Mgr. Vladimíra Otisková

Fotogalerie

 

 


<< zpět