Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Parlament připravuje celoškolní projekty

Ve středu 21. 3. 2018 dobrovolníci z Žákovského paramentu Na Kopcích připravovali pro naši školu pomůcku na zajímavý projekt s historickou tematikou. Jedná se o „Husovy stopy“ (více se o projektu dočtete na www.husovystopy.cz). Žáci prvního i druhého stupně se tak mohou hravou formou výuky dozvědět něco o hodnotách, které ve svém učení zmiňoval mistr Jan Hus. 

Stopy najdete na chodbě směrem k jídelně včetně informačních letáčků. A jak se dětem lepení dařilo? Podívejte se na fotografie. Parlament odvedl skvělou práci a už teď se připravuje na další projekt s názvem „Ukliďme Česko“. Naši aktivitu můžete sledovat zde: https://www.zskopce.cz/skolni-zakovsky-parlament/.

Mgr. Denisa Hudková


<< zpět