Pasování ve školce

Dne 20. 6. 2019 nastal ten slavnostní okamžik, na který jsme se všichni těšili. Předškoláci se měli rozloučit se školkou a ukázat rodičům, co si pro ně pěkného nachystali. Počasí nám až do poslední minuty dělalo trochu potíže, ale v šest hodin, kdy jsme už měli vše nachystáno, se konečně obloha vyjasnila a mohli jsme začít. Děvčata se převlékla do tanečnic z Havaje a kluci do námořníků a příběh mohl začít. Všichni jsme se zaujetím sledovali děj až do konce. Dětem se vystoupení moc povedlo, rodičům ukápla i slzička a na závěr pan ředitel všechny děti pasoval na školáky. Děti se rozloučily i s rodiči a chystaly se na spaní v mateřské školce. Doufáme, že se dětem podaří úspěšný start do školy a přejeme všem hodně úspěchů.

Karla Lavická