Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Pasování ve školce

Dne 20. 6. 2019 nastal ten slavnostní okamžik, na který jsme se všichni těšili. Předškoláci se měli rozloučit se školkou a ukázat rodičům, co si pro ně pěkného nachystali. Počasí nám až do poslední minuty dělalo trochu potíže, ale v šest hodin, kdy jsme už měli vše nachystáno, se konečně obloha vyjasnila a mohli jsme začít. Děvčata se převlékla do tanečnic z Havaje a kluci do námořníků a příběh mohl začít. Všichni jsme se zaujetím sledovali děj až do konce. Dětem se vystoupení moc povedlo, rodičům ukápla i slzička a na závěr pan ředitel všechny děti pasoval na školáky. Děti se rozloučily i s rodiči a chystaly se na spaní v mateřské školce. Doufáme, že se dětem podaří úspěšný start do školy a přejeme všem hodně úspěchů.

Karla Lavická

 

Fotogalerie

 


<< zpět