Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Pohodová třída 6. A a 6. B

ČLÁNEK Z 6. A

Dne 20. března si třída 6. A pod vedením zkušených lektorek hrála. Tři hodiny zábavy umožnily dětem objevit nové poznatky o svých spolužácích. Také se musely zachránit z hořícího ostrova a přejít přes rozbouřenou řeku. Únikovou cestu dokázaly vymyslet a všichni se dostali ve zdraví na druhý břeh. V závěru každý z nich dokázal říct něco pěkného svým spolužákům. Tato společně strávená chvilka utekla jako ta rozbouřená řeka. Děti se bavily, vládla pohodová atmosféra.

Ing. Lenka Auerová

 

ČLÁNEK Z 6. B

Dne 21. března si třída 6.B hrála pod vedením zkušených lektorek z Charity Třebíč. Preventivní program s názvem Pohodová třída skutečně pohodový byl. Prostřednictvím her si žáci vyzkoušeli vzájemnou spolupráci a komunikaci mezi sebou. Společně strávený čas ale pomalu utíkal, přicházela únava a tak jsme si všichni na závěr museli nabít naši baterku – vzájemně jsme si napsali něco pozitivního, milého, něco co potěší. Děti se bavily, po celou dobu vládla mezi nimi správná pohodová atmosféra.

Mgr. Zuzana Dreslerová

Fotogalerie

 

 


<< zpět