Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Pohodová třída ve 4. B

Ve dnech 10. a 24. září 2020 měly děti ze 4. B spolu s paní učitelkou možnost účastnit se skvělého programu s názvem Pohodová třída, který byl zaměřen na třídní klima a podporu zdravých vztahů. Lektoři, kteří k nám zavítali z Oblastní charity Třebíč, si v obou setkáních připravili velmi zajímavé hry, úkoly a povídání. Objevily se hry na spolupráci, ať už jako celá třída (Myši a lev) nebo i v týmech (Stavitelé a bořitelé). Děti také zodpovídaly otázku, jak se ve třídě cítí a co by jim pomohlo, aby se zde cítily lépe. Každý si vytvořil kytičku se svým jménem a umístil ji do prostoru zahrádky, která představovala naši třídu. Program přinesl hodně zajímavých zážitků a moc jsme si ho užili.

Mgr. Lenka Červeňová

Fotogalerie

 


<< zpět