Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Přednáška o PRVNÍ POMOCI

pro žáky 4. a 5. třídy

Poslední den před prázdninami proběhlo ve Studiu Kopce setkání s naší školní zdravotnicí Šárkou Dvořákovou.

Ta měla pro děti ze 4. a 5. třídy připravenou prezentaci plnou nejrůznějších informací o tom, jak poskytnout první pomoc, jak se zachovat při zlomenině či úrazu hlavy, na které informace nezapomenout během volání na číslo 155 a co je to KPR. Přednáška byla doplněna o praktické ukázky a o videa s ukázkami první pomoci. 

Dětem byla také doporučena aplikace "Záchranka", kterou je možné nainstalovat do chytrého telefonu. Díky ní můžeme okamžitě zavolat odbornou lékařskou pomoc.

Tímto paní zdravotnici moc děkujeme za skvělou hodinu a za všechny informace. V rámci akce proběhlo taktéž poučení o bezpečnosti během jarních prázdnin a získané informace žáci otestují v "Dopravní soutěži", která nás po týdenním volnu čeká.

Mgr. Denisa Hudková

Fotogalerie

 

 


<< zpět