Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Předvánoční čas ve 3. B

Před 1. adventní nedělí se děti a jejich rodiče a prarodiče setkali na tvoření adventních věnců. Tvoření se podařilo a všichni odcházeli s krásně ozdobenými věnci domů. Během dvou týdnů před vánočními prázdninami se děti zaměřily na to, aby pomáhaly, kdykoliv budou mít příležitost. Papírky s dobrými skutky házely do speciální sklenice. Poslední školní den před Vánoci jsme si všechny lístečky přečetli a mluvili jsme o tom, jakou radost přináší to, když můžeme někomu pomoci nebo někoho obdarovat. Někdy stačí opravdu málo. Poté následovala malá předvánoční hostina, kde jsme ochutnávali výborné cukroví a předávali si dárky. Po 10. hodině přišli zájemci z řad rodičů a prarodičů, aby se podívali na naše vystoupení. Nejdříve děti předvedly a zazpívaly příběh o narození Ježíška. Následoval zpěv několika známých koled, které doprovázely holčičky na flétnu nebo kytaru a paní učitelka na housle. Poté si děti hrály s dárky, povídaly si, zobaly cukroví a sledovaly Sněhovou královnu.

Přejeme všem nádherné Vánoce a hodně zdraví v novém roce! 3. B

Fotogalerie

 

 


<< zpět