Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

PŘÍPRAVKA PRO PŘEDŠKOLÁKY

Ve čtvrtek 28. března se uskutečnilo deváté setkání cyklu PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY. Program byl motivován prostředím rybníka, kde si děti zahrály na žabáky, řešily hádanky a procvičily další grafomotorický prvek – tzv. horní oblouk. Z dílčích funkcí bylo na programu sluchové vnímání, děti se snažily poznat hlásky v daných slovech. Druhou polovinu setkání strávily ve školní keramické dílně a vyrobily si sluníčko. Rodiče měli během této lekce možnost se seznámit s alternativním výukovým programem Začít spolu.  Další setkání proběhne 25. dubna.                                                                                                                                                                  Mgr. Vladimíra Otisková

Fotogalerie

 


<< zpět