Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Přítomnost žáků 2. stupně ve škole

Vážení rodiče a žáci,

od 15. června je možná přítomnost žáků 2. stupně v naší škole. Účast žáků ve škole je zcela dobrovolná. Distanční výuka bude probíhat do konce školního roku. Od 15. června však nebudou probíhat online webináře.

Z organizačních a hygienických důvodů bude přítomnost žáků organizována v období od 15. do 26. června následovně:

Po 15. a 22. června – 6. ročníky

Út 16. a 23. června – 7. ročníky

St 17. a 24. června  – 8. ročníky

Čt 18. a 25. června  – 9. ročníky

Pá 26. června vysvědčení

Začátek bude vždy 8:30, konec 10:15.

Žák bude do školy vpuštěn pouze na základě vyplněné a podepsané přihlášky s čestným prohlášením o bezinfekčnosti, na které musí být datum vstupu žáka do školy.

Prosíme, aby žáci donesli veškeré učebnice, které budou v rámci třídnických hodin vybrány. Nabízíme žákům i možnost konzultací z jakéhokoliv předmětu. Pokud některý z žáků bude vyžadovat konzultaci, emailem kontaktuje učitele, který bude v den pro vybraný ročník přítomen ve škole.


<< zpět