Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Sdělení pro rodiče a žáky ohledně střídavé výuky na 2.stupni

Vážení rodiče,

ve dnech od 12. do 23. října probíhá, dle nařízení vlády, střídavá výuka na II. stupni.

 

V týdnu od 12. do 16. října:

       prezenční výuka (ve škole) u 6. A, 7. A, 8. A, 9. A

       distanční výuka (z domu) u 6. B, 7. B, 8. B, 9. B

 

V týdnu od 19. do 23. října:

       prezenční výuka (ve škole)  u 6. B, 7. B, 8. B, 9. B

       distanční výuka (z domu) u 6. A, 7. A, 8. A, 9. A

 

Prezenční i distanční výuka bude probíhat dle rozvrhu. Distanční výuka bude probíhat prostřednictvím programu Teams a bude zaměřena především na hlavní předměty formou webinářů nebo přípravy materiálů pro jednotlivé hodiny. Bližší informace budou zveřejněny nejpozději v pondělí ráno v týdenním plánu pro daný předmět. Ten bude vložený v souborech (výukové materiály) jednotlivých teamů. Distanční výuka je, dle § 184a školského zákona, povinná.


<< zpět