Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Školní kolo recitační soutěže pro 1. stupeň ZŠ

Než se žáci 1. až 5. ročníku dočkali ve čtvrtek 31. 1. svého zaslouženého pololetního vysvědčeni, zúčastnili se také každoroční recitační soutěže. Mladí recitátoři, kteří již uspěli v soutěžním klání ve své třídě, soupeřili mezi sebou ve třech kategoriích. Poprvé soutěžili letošní prvňáčci, dále pak druháci společně se třeťáky a také žáci čtvrtého a pátého ročníku. Přednesené texty byly plné poezie i humoru. Mezi prvňáčky byla nejúspěšnější báseň Bílá paní od Miloše Kratochvíla, v kategorii 2. a 3. ročníku zvítězila báseň Jiřího Žáčka Malá zmoklá slepice a mezi soutěžícími 4. a 5. ročníku se nejlépe umístil žák 4. ročníku s úryvkem z populární knihy Jeffa Kinneyho.

Mgr. Ivona Špačková

Fotogalerie

 


<< zpět