Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Světový den léčby zvukem

Jak už u druháků bývá zvykem, často oslavují mezinárodní dny.  Zrovna dnes to byl Světový den léčby zvukem. Na úvod si děti vyrobily svůj hudební nástroj – kastaněty. Poté s nimi ve skupinách secvičily hudební vystoupení. Když se všichni hudebníci vystřídali na společném pódiu, přišlo na řadu bubnování. Najednou jsme se ocitli na africké poušti a kolem nás běhala stáda divokých zvířat. Celí vyprahlí jsme se přesunuli do deštného pralesa k jezeru ÁBé DeRa, kde jsme při zvuku přírody nazdobili papírové pergameny. Po zažití rozmanitých přírodních zvuků jsme v tichosti relaxovali při četbě knihy.

Mgr. Radka Václavková a Mgr. Denisa Hudková

 

Fotogalerie

 


<< zpět