Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

V Začít spolu pekli dorty

V pátek 29. 11. čekalo na žáky a žákyně 1. A projektové vyučování. Neslo název: Jak pejsek a kočička pekli dort. V úvodu si žáci povídali o tom, jaké svátky slavíme během roku doma. Jaký je rozdíl mezi svátkem a narozeninami. Pak si připomněli jak správně blahopřát předáváním dárku. Po pohádce žáci vybírali správné potraviny, které potřebujeme při pečení dortu. A pak již nastalo samotné „pečení“ dortů a jejich zdobení. Ke zdobení se potřeboval tvaroh a různé druhy ovoce. Během toho, co se nazdobené dorty musely nechat odležet, žáci se pustili do čtení pohádky. A věřte, že čtení zvládli na výbornou. Hravě zvládli i doplňování písmen do pohádky. A čím byl projekt ukončen. Přece snědením upečených dortů. Byla to sladká a zdravá tečka našeho projektu.

Mgr. Ivana Válalová

Fotogalerie

 


<< zpět