Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Vánoce ve 4. B

Poslední školní den v tomto roce si děti ze 4.B užily. Nejdříve chvilku přemýšlely a zapisovaly postřehy do vánočního pracovního listu, který kromě jiného zjišťoval, jak vypadá štědrovečerní večeře, stromeček, jaká je oblíbená vánoční písnička nebo jaké cukroví se peče u koho doma apod. Po vyplnění jsme si o našich Vánocích povídali v kruhu na koberci. I když se odpovědi dětí v mnohém lišily, to, s kým budou trávit Vánoce, bylo všude stejné. Vánoce jsou časem pro rodinu. Nechyběla ani ochutnávka výborného cukroví. Děkujeme maminkám za dobroty, které pro nás napekly. Nejvíce se děti těšily na dárečky, kterých byla i letos pod stromečkem velká hromada. Po rozbalení dárků následovala pohádka a film dle přání dětí, povídání a hraní s dárky od Ježíška.

4. B přeje všem krásné Vánoce a hlavně hodně zdraví v novém roce. 
Mgr. Lenka Červeňová 

Fotogalerie

 

 


<< zpět