Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Vánoční pohoda ve 4. A

Vánoce s dětmi odpočítáváme už od 1. prosince. Celá třída se na tyto nejkrásnější svátky v roce moc těší. Aby nám to čekání hezky uteklo, 4. A podnikla v prosinci akci s názvem "Vánoční snění". Děti přespaly ve škole. Program byl plný her, sportovních soutěží, nechyběla ani procházka noční školou za pokladem a pohádka před usnutím.

Dnes, 20. prosince - poslední školní den v tomto kalendářním roce, se děti vydaly do lesa na procházku a tradičně ozdobily les jablíčky a mrkví pro lesní zvěř. Po procházce už na děti čekal ve třídě stromeček, pod který jim školní Ježíšek nadělil dárky.

Celá 4. A přeje všem krásné prožití Vánoc a hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody v novém roce 2020.

Mgr. Denisa Hudková


<< zpět