Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Zakleté Vánoce v 2. A

Začít spolu

1. prosince oslovila žáky a žákyně čarodějka Evelína. Důvodem oslovení je temná, ale nesmírně mocná čarodějnice MORWENA. Ta již dlouhé roky znepříjemňuje čarodějům vánoční svátky. Letos se ale rozhodla zajít ještě dál a zničit VÁNOCE nejen čarodějům, ale i lidem. Proto se Evelína odhodlala k odvážnému kroku a přizvala naše druháky na pomoc. Ve 24 lekcích si žáci probrali všechno, co potřebovali, od hůlek až po amulety. Odhalili tajemství kouzelnické abecedy. A nakonec se pokusili odčarovat VÁNOČNÍ KLETBU čarodějnice Morweny. Zda všechny zkoušky provedli úspěšně a vánoční kletbu zrušili, zjistili již ve škole při vánoční besídce 18. prosince.

Žáci a žákyně 2. A, Ivana Válalová a Miluše Houserová přejí krásné Vánoce a šťastný nový rok 2021.

Fotogalerie

 


<< zpět