Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Zdravé zoubky v Začít spolu

V úterý 11. února čekala na žáky v 1. A v ranní zprávě hádanka:

Ve dvou řadách proti sobě

bílí vojáci stojí.

Žádné jídlo v žádné době

před nimi neobstojí.

Řešení bylo velice jednoduché, protože tento den za námi přišli studenti z vysoké školy a besedovali s námi o zubech. Žáci se dozvěděli mnoho zajímavostí: proč máme zoubky a k čemu je potřebujeme, jak zub vypadá, kolik zubů vlastně máme a jak se jmenují, proč si čistíme zuby a jaké druhy kartáčků máme. Nakonec přišlo to nejlepší – vyzkoušet si, jak správně čistit zuby, abychom všichni měli krásný úsměv a mohl splnit část naší třídní hymny „ … a ve škole e zase culím…“.

Ivana Válalová

Fotogalerie

 

 


<< zpět