Home >Základní škola >Aktuálně >Elektronická žákovská knížka

Vážení rodiče,

od 2. pololetí tohoto školního roku začne naše škola využívat elektronickou žákovskou knížku. Elektronická žákovská knížka umožňuje rodičům i žákům 24 hodin denně, sedm dní v týdnu získávat veškeré informace o studiu. Pro tento program bude na naší škole použit systém dm Software – Škola Online. Nejdůležitější částí programu z pohledu žáků i rodičů jsou informace o průběžné klasifikaci žáků. Věříme, že elektronická žákovská knížka se stane efektivním komunikačním prostředkem mezi rodiči, žáky a školou. Rodiče i žáci získají unikátní přístupové údaje, pod kterými se do žákovské knížky budou přihlašovat.

Detailní informace ohledně přihlášení budou rodičům i žákům zaslány na e-mail. Žákům budou zaslány na e-mail, který jim byl vytvořen pro používání aplikace Office 365 - MS Teams.

Prostřednictvím elektronické žákovské knížky budete informováni o závěrečné klasifikaci žáků na vysvědčení.

Odkaz na elektronickou žákovskou knížku naleznete v nabídce dm Software (E-žákovská knížka), nebo na tomto odkazu.

Instruktážní video pro používání elektronické žákovské knížky.

Představení aplikace dm Software žákům a rodičům