Home >Základní škola >Aktuálně >Květinový květen - podpořte s námi Český den proti rakovině 2021

Květinový květen - podpořte s námi Český den proti rakovině 2021

Vážení rodiče, žáci,

květen je za dveřmi a jak už víte, kvůli koronaviru ani letos dobrovolníci a členové našeho Školního parlamentu s kytičkami na jaře do ulic nevyrazí. Květen už ale 25. rokem kytičkám Ligy proti rakovině patří a tak doufáme, že i letos alespoň symbolicky vykvetou.
V rámci akce Květinový květen je připravena nejen mediální kampaň na podporu e-kytiček za DMS (spoty v ČT a ČRO, tištěná média, on-line kampaň), ale letos nově zkoušíme také malovat kytičkové Kamínky proti rakovině.
Budeme moc rádi, pokud se i Vy zapojíte a Ligu a Český den proti rakovině tak alespoň symbolicky podpoříte! Všechny informace k malování Kamínků proti rakovině najdete v příloze.

Mgr. Denisa Jelínková

*.pdf ; 551.6 kB