Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
O MŠ Kopce

Naše MŠ je součástí ZŠ Na Kopcích. Je nejmladší a nejmodernější mateřskou školou v Třebíči. Základní škola je zařazena v národní síti zdravých škol. MŠ Na Kopcích se ve výchově a vzdělávání dětí v co největší míře podílí právě na "přípravě" dětí pro zdravý životní styl.

Mateřská škola je umístěna v prostorách základní školy. V září 2008 byla otevřena nejprve jedna třída, od září 2011 fungují třídy dvě - třída Sluníček a třída Hvězdiček. Obě třídy jsou prostorné, složené ze dvou místností – třídy a herny. Ve třídách jsou stolečky pro společenské hry, pro výtvarné a pracovní činnosti, počítače pro děti, ponk či stoleček na pokusy, relaxační koutek.V hernách jsou koberce, určené pro volnou hru a pohyb dětí. Třídy jsou vybaveny novým moderním nábytkem, hračkami a pomůckami. Součástí obou tříd jsou samozřejmě i toalety, sprchové kouty, umývárny a sklady pro lehátka a jiné potřeby. Uprostřed MŠ mají děti vlastní hezky vybavenou jídelnu s výdejnou. Obě třídy plně využívají všechny prostory, jimiž disponuje základní škola – keramická dílna, tělocvičny, víceúčelový sál, cvičná kuchyňka, sportovní hřiště atd. K mateřské škole patří i rozšířená školní zahrada, která je vybavena mnoha herními prvky.


Provozní doba: od 6 do 16 hodin

Schůzky rodičů

17.1. 2019 ve třídě Sluníčka v 16:30hod

 

Ředitel: Mgr. Vítězslav Bártl

 

Učitelky:

Sluníčka

Jaroslava Fialová, Olga Tesařová

 
Hvězdičky

Mgr. Karla Lavická, Bc. Lucie Nejezchlebová

 

 

 

více info

Vzdělávací program

Celý program je postaven na třech základních rovinách:

1. Pohoda prostředí
2. Zdravé učení
3. Otevřené partnerství

více info
strana: 1 / 1   celkem: 3 záznamů