Prázdninový provoz MŠ

Prázdninový provoz MŠ 2020

Vážení rodiče, kapacita naší MŠ na období letních prázdnin je již vyčerpána a další děti není možné přijímat.

Děkujeme za pochopení.

Rodiče z ostatních MŠ mohou své děti přihlásit o prázdninách do naší MŠ.

Provoz MŠ o letních prázdninách:

1. týden - 20. 7. - 24. 7. 2020  (z kapacitních důvodů můžeme přijmout pouze 8 dětí)

2. týden - 27. 7. - 31. 7. 2020  (z kapacitních důvodů můžeme přijmout pouze 11 dětí)

3. týden - 3. 8. - 7. 8. 2020  (z kapacitních důvodů můžeme přijmout pouze 8 dětí)

Pokud budete mít zájem přihlásit své děti na prázdniny do naší MŠ dostavte se prosím osobně v termínu od 9. do 10. června v čase od 10:00 do 16:00 na sekretariát školy, kde můžete odevzdat přihlášku včetně kopie evidenčního listu (Jana Blahová). Kapacita naší MŠ je bohužel omezená a o přijetí rozhoduje pořadí doručených přihlášek.

V případě doručení kopie evidenčního listu z Vaší MŠ kde je potvrzením zdravotního stavu lékařem, není nutné nechat potvrdit přihlášku od lékaře.