Home >Pro budoucí prvňáčky >Přípravka pro budoucí prvňáčky >Online podoba třetí lekce PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY 2.12.2021
Pro budoucí prvňáčky

Online podoba třetí lekce PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY 2.12.2021

Třetí lekce 2.12. 2021 naší PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY proběhne z důvodu pandemie ONLINE formou.

Dle původního plánu se uskuteční přednáška o školní zralosti určená pouze pro rodiče. Bude vedená speciálním pedagogem Mgr. Hanou Otevřelovou. Materiály k přednášce je také možné si stáhnout níže, popř. vytištěné v zádveří školy. Rodiče přihlášených dětí obdrželi materiály emailem.

Kliknutím na tento odkaz se přihlásíte na přednášku:

Pro děti jsme připravili pracovní list, který bude procvičovat prostorovou orientaci, v grafomotorické části budou budoucí školáci nacvičovat šikmé čáry a spojování bodů. Pro lepší pochopení problematiky i zábavnější formu představení dětem jsme pro rodiče i děti nachystali prezentaci, který by měla nahradit lekci ve škole. Oba materiály jsou k dispozici ke stažení níže. Také je možné si vytištěný list vyzvednout v zádveří naší školy v zelené krabici denně 6 - 17h.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás.