Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Školní družina a školní klub

Provoz a kontakty školní družiny

Provoz školní družiny: 6,00 - 17,00 hodin

Relaxovna - kontakt: 568 606 155

 

Školní družina - kontakty
Třída Jméno E-mail Telefon
1. A Zdena Zimolová zimolova@zskopce.cz 568 606 130
4. A Miluše Němcová nemcova@zskopce.cz 568 606 130
2. B + 4. B Jitka Dudášová dudasova@zskopce.cz 568 606 130
2. A + 4. B Ivana Pažourková pazourkova@zskopce.cz 568 606 130
3. A + 3. B Libuše Voznicová voznicova@zskopce.cz 568 606 130
5. A + 5. B Ivana Táborská taborska@zskopce.cz 568 606 132
       

 

Společné akce

Řijen                 13.10.

 

Drakiáda

Listopad             9.11.

 

Dlouhá noc v knihovně  Ententiky do muziky

Týden boje proti z…  vystoupení

 

Prosinec             4.12.

                          12.12.

                          15.12.

                    Od   3.12.

Mikuláš

Vystoupení v domově důchodců

Vánoční dílničky

Výstava v knihovně

 

Únor                    9.2.

 

Karneval

Duben                27.4.

 

Čarodějné tvoření

Květen               23.5.

 

Vystoupení pro rodiče

Červen                 4.6.

 

Malování na chodníku



Ve školním roce 2018/2019 nabízí Školní družina následující zájmové útvary:

 

Den

Zájmový útvar

 Od-do

vedoucí

PONDĚLÍ

Florbal 4.-9.roč.

Taneční kroužek  1.-3.roč.

Rákosníček (dramatický) 1.-5.roč.

Keramika  1.-3. roč.

Stolní tenis  2.-5.roč.

7.00- 7.45

14.00- 15.30

14.00- 15.30

14.00- 15.30

15.00- 16.00

 

Voznicová

Zimolová

Pažourková

Němcová

Táborská

 

ÚTERÝ

Baseball 1.-5.

Flétna pokročilí 2.-5.roč.

Kuchaříček 3.-5.roč.

Šikulka 1.-4.

Kytara začátečníci od 4.roč.

7.00-7.45

14.00-15.00

14.00-16.00

14.00-16.00

15.00-16.00

 

Voznicová

Dudášová

Němcová

Zimolová

Dudášová

STŘEDA

Logopedická cvičení

Florbal  1.-2.roč.

Keramika  1.-3.roč.

Stolní tenis  3.-5.roč.

Korálkování  1.-5.roč.

Florbal 2.-3.roč.

Taneční  4.-5.roč.

7.00-7.40

14.00-15.00

14.00-15.30

14.00-15.00

14.00-15.00

15.00-16.00

15.00-16.00

Táborská

Dudášová

Němcová

Táborská

Voznicová

Dudášová

Pažourková

 

ČTVRTEK

Florbal  5.-9.roč.

Flétna začátečníci  1.-5.roč.

Fotbal  1.-3.roč. kluci i holky

Tulák  2.-5.roč.

Kytara pokročilí

Fotbal  4.-7.roč.

Šikovné ruce 5. -9.roč

7.00-7.45

14.00-15.00

14.00-15.00

14.00-16.45

15.00-16.00

15.00-16.00

15.00-16.30

Voznicová

Dudášová

Zimolová

Pažourková

Dudášová

Zimolová

Táborská

 

PÁTEK

Keramika 1.-2.roč.

Počítače  2.-5.roč.

Badminton 5.roč.

Keramika - kruh

14.00-15.00

14.00-15.00

14.00-15.00

15.00-16.00

Pažourková

Němcová

Táborská

Pažourková

 


<< zpět