Školní jídelna

Obědy pro žáky na distanční výuce

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás požádali o spolupráci během vyhlášeného nouzového stavu v důsledku narůstajícího výskytu onemocnění COVID-19. Obědy jsou pro žáky na distanční výuce automaticky odhlášeny. Chceme tak zabránit kumulaci většího počtu žáků ve školní jídelně. Je to pro nás organizačně a hygienicky velmi náročné, proto žádáme o pochopení. Pokud na výdeji obědů trváte, je zapotřebí si je přihlásit a bude možné je vyzvednout pouze do jídlonosičů od 12:00 do 13:00. Vstup bude umožněn bočním vchodem do jídelny (vchod od školního hřiště) a bude nutné dodržovat 2m rozestupy a nasazení roušky.

Děkujeme za spolupráci

Školní jídelna

Žáci si mohou vybrat ze dvou jídel. Objednání nebo rušení oběda je možné přes terminál v jídelně, internet nebo mobilní telefon. Od ledna 2004 škola vaří i pro veřejnost. Výdej obědů pro veřejnost je od 11:00 do 12:00, prosdíme o dodržování tété doby. Školní jídelna také připravuje svačiny pro žáky a zaměstnance školy.

Cena oběda:

7 - 10 let 28 Kč