Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Učit se Na Kopcích není nuda!

Učit se Na Kopcích není nuda!

Jsme moderní škola, která se soustředí nejen na studijní program, ale i na zájmy dětí. Záleží nám na pocitech našich žáků, názorech jejich rodičů a celkové atmosféře ve škole. Nechceme lámat rekordy, chceme v dětech probudit zdravý zájem o vzdělání. Zkrátka a dobře, veškerá naše činnost směřuje k tomu, aby platilo, že učit se Na Kopcích je zábava! A daří se nám to. Přesvědčte se sami.

 

Jsme dobrá parta

To platí nejenom o vztazích mezi dětmi ve třídě, ale i o vztahu mezi dětmi a učiteli. Pokud si říkáte, že ve škole jde především o vzdělání, souhlasíme s vámi. Jenže v dobré atmosféře se daří lépe dětem, jejich rodičům, učitelům a nakonec i vzdělávání a všem školním dovednostem. Takže zdravý a přátelský kolektiv je pro nás opravdu důležitý!

 

Žijeme a jíme zdravě

I když škola nenahrazuje rodinu, může v dětech rozvíjet i jiné než typicky školní dovednosti – třeba lásku ke sportu a k přírodě. Zdravý životní styl – to není jenom pohyb, ale i dobré jídlo v hezkém a příjemném prostředí.

 

Rozvíjíme sebe i svoje plány

V dobré škole nejde zdaleka jen o vyjmenovaná slova a letopočet bitvy na Bílé hoře. Naše děti vedeme k tomu, aby věděly, proč je dobré něco znát, co tomu předchází, jak a kdy se to vyplatí a k čemu všechna ta námaha směřuje.


Nebojíme se moderní výuky

V naší škole se neučí jenom žáci, ale společně s nimi i jejich učitelé. Sledujeme nejmodernější trendy, nebojíme se nových pomůcek a všichni dohromady se neustále zlepšujeme. Respektujeme tradici, ale novinkám se rozhodně nebráníme!

 

Jezdíme do světa, rádi se učíme cizí jazyky

Neučíme se kvůli hezkým známkám, ale pro život. Takže jezdíme do světa a mluvíme tam bez ostychu, někdo anglicky, někdo německy. Rozvoji jazykových dovedností věnujeme velkou pozornost.

 

Ve třídě je nás míň a jedeme naplno

Nemačkáme se ve třídách jako sardinky, právě naopak – menší počet žáků ve třídě znamená více prostoru pro každého z nich. Je potřeba něco zopakovat nebo si chcete daný postup ještě jednou vyzkoušet? U nás to není žádný problém. I to přispívá k dobré atmosféře ve škole a k dobrým studijním  výsledkům.

 

Co vy na to, zkusíte to s námi?

 

 

<< zpět