Home >Základní škola >Dění ve škole - akce školy >EduScrum v 9. A a 9. B v dějepisu

EduScrum v 9. A a 9. B v dějepisu

EduScrum

EduScrum v 9. A a 9. B v dějepisu

V dějepisu jsme dokončili projekt, který zpracovával temné dějiny 20. století a to holokaust a život v protektorátu. Pracovali jsme metodou eduScrum. Dostali jsme přesné otázky a 12 hodin času. Celou práci jsme si ale potom řídili sami. V týmech jsme si museli přesně rozdělit úkoly, spoléhat na sebe, věřit si, že každý člen týmu splní zadaný úkol, vyhledá a zapíše informace, přinese obrázek, vytvoří poznámky, které se naučíme, bude malovat atd. Hodně jsme pracovali, ale také si povídali, zasmáli se, byli jsme svobodní. Každá skupina po svém úkol splnila. Tento způsob práce nám, obzvlášť nyní před přijímacími zkouškami, vyhovoval.