Home >Základní škola >Dění ve škole - akce školy >JARNÍ TVOŘENÍ ve školní družině

JARNÍ TVOŘENÍ ve školní družině

V sobotu 20. 4. 2024 se děti, které si chtěly vytvořit jarní výzdobu, sešly ve škole již v 9.00 hodin.
Paní vychovatelky připravily všechny potřeby pro práci a tak se mohlo hned začít s výrobou zápichu v podobě ptáčka z barevných bavlnek a obrázku z dřevěných špachtlí ozdobeného květinovým motivem. A jelikož se blíží poslední duben, nechybělo ani tvoření malé čarodějnice a také pohádka o tom, jak se jí splašilo koště.
Tvořivé činnosti střídaly soutěže a ,, krmení čarodějnice,, .
Zbyl také čas na malou svačinku i čas na to, abychom se naučili písničku o jaru a přidali ještě několik písniček, které máme rádi.
Při odchodu nikomu nevadilo chladné počasí, protože my už víme: ,,Jaro, jaro, jaro už je tu...