Home >Základní škola >Dění ve škole - akce školy >Letní škola Začít spolu na ZŠ a MŠ Na Kopcích

Letní škola Začít spolu na ZŠ a MŠ Na Kopcích

V pondělí 21. srpna 2023 byla na naší škole zahájena Letní škola Začít spolu, která potrvá do pátku. Zavítalo k nám 220 učitelek a učitelů z celé České republiky, o které se postará 30-členný tým lektorů organizace Step by step, o.p.s., nestátní neziskové organizace, která pomáhá při zavádění programu Začít spolu do mateřských a základních škol.

Velká část našich pedagogů MŠ i obou stupňů ZŠ využila této příležitosti a přihlásila se do různých stupňů kurzů. Věříme, že i přes horké počasí stráví svůj čas pohodově a účelně a budou moci nabyté dovednosti a vědomosti využít k obohacení své pedagogické práce.

Letní škola nabízí kompletní nabídku kurzů Začít spolu MŠ a ZŠ pro začínající učitele, ale i ty, kteří v programu delší dobu pracují a chtějí se v něm nadále rozvíjet. Pro učitele 2. stupně jsou určeny kurzy eduScrum. Jedná se o metodu projektové výuky, kterou lze na program Začít spolu navázat se staršími dětmi.

Podrobnější informace pořádající organizace zde.