Home >Pro budoucí prvňáčky >Přípravka pro budoucí prvňáčky >Lekce 12 - Prostorová orientace 18.5. 2023

Lekce 12 - Prostorová orientace 18.5. 2023

Poslední dvanáctá lekce naší PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY proběhla ve čtvrtek 18. května 2023. Lekce byla připravena jako malá ochutnávka center aktivit, typické formy programu Začít spolu. Předškoláci plnili za pomoci svých rodičů různé úkoly procvičující prostorovou orientaci a dolní smyčku jako poslední grafomotorický prvek. Přitažlivost činností znásobila motivace zvířaty, tentokrát v podobě různých plyšáků.

Na konci si děti zkusily v kruhu zhodnotit svoji činnost, kde jsme mohli slyšet, co vše se jim v lekci líbilo.

V závěru dostali všichni budoucí školáci upomínkový list a sladkou odměnu jako poděkování za jejich pečlivou přípravu na školu.

List obsahující činnosti, které byly náplní center aktivit, najdete níže.

Přejeme všem předškolákům pohodový závěr pobytu v MŠ, krásné prázdniny a úspěšné zahájení školní docházky!