Home >Pro budoucí prvňáčky >Přípravka pro budoucí prvňáčky >Lekce 5 - Zraková analýza a syntéza 4. 1. 2024

Lekce 5 - Zraková analýza a syntéza 4. 1. 2024

Ve čtvrtek 4. ledna po vánočních prázdninách se uskutečnila 5. lekce naší PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY. Byla výjimečně na dvě hodiny, protože jsme si pozvali paní Mgr. Hanu Otevřelovou, speciální pedagožku, která na svoji přednášku potřebuje více času. Velmi prakticky a poměrně zábavně zadávala rodičům budoucích školáků rozmanité úkoly, aby si mohli vyzkoušet a lépe pochopit hlavní oblasti školní zralosti. Pro děti byla připravena lekce, která měla za úkol procvičit zrakovou analýzu a syntézu, z grafomotoriky ovál a tečku, vše motivované zimním obdobím a hlavně sněhuláky. Druhou hodinu strávily děti relaxačními činnosti dle svého výběru (vvýtvarná činnost, stavebnice, pohybové hry).

Pracovní list ke stažení níže nebo v zelené krabici v zádveří školy.