Home >Pro budoucí prvňáčky >Přípravka pro budoucí prvňáčky >Nový cyklus lekcí PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY

Nový cyklus lekcí PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY

PRVNÍ SETKÁNÍ NAŠÍ PŘÍPRAVKY  V TOMTO ŠKOLNÍM ROCE SE USKUTEČNÍ ve čtvrtek 19. října 2023 od 16 hodin.

Děti přijdou za doprovodu rodičů či prarodičů, kteří mohou být lekci přítomni.

Vstup hlavní vchodem do školy, podle šipek se dostanete do 1. patra, kde cyklus zahájíme.

Pro budoucí prvňáčky máme připraveno 12 čtvrtečních lekcí, které obsahují grafomotoriku a přípravu na školu zábavnou formou. Program bude připraven a veden pedagogy prvního stupně naší školy, vychovatelkami školní družiny a učitelkami naší mateřské školy. Náplň lekcí bude zpestřena besedami s logopedem a speciálními pedagogy, uvidíte také dvě prezentace programu Začít spolu, dle kterého u nás vyučujeme, v březnu se dozvíte podrobnosti našeho zápisu do první třídy.

Zájemci se mohou hlásit na emailu otiskova@zskopce.cz nebo na telefonu 568 606 102.

Je možné se připojit kdykoliv v průběhu cyklu.

PŘÍPRAVKA PRO PŘEDŠKOLÁKY je zdarma, děti se s sebou nosí pouze přezůvky a desky na pracovní listy, které od nás dostávájí na první lekci.

Níže je možné stáhnout přihlášku s naplánovanými termíny (lze naskenovanou zaslat emaillem, odevzdat v naší MŠ nebo přinést na první lekci).

Po každé lekci najdete během následujícího dne informaci o jejím obsahu na našem webu spolu s pracovním listem ke stažení (ten bude v zádveří školy v zelené krabici v pracovní dny 6 - 17h).

Oceníme, když nahlásite očekávanou nepřítomnost Vašeho dítěte na konkrétní lekci předem emailem nebo pokud se rozhodnete docházku ukončit, není ale nutné ani povinné.

Těšíme se na budoucí školáky a jejich rodiče!