Škola nanečisto v naší Přípravce
Proč studovat Na Kopcích?
Studovat Na Kopcích není nuda!
Aktuality

Štafetový pohár - krajské kolo

Dne 16. 5. se uskutečnilo krajské kolo Štafetového poháru v Třebíči. Žáci běželi štafety na 100 a 200 m. Ze 14 škol žáci získali krásné 4. místo s časem 9:08,56. V okresním kole zaběhli čas 9:28,00.

Družstvo žáků:

8x100 Viktor Řezníček, Daniel Neméth, Kristýna Chromá, Leontýna Všetečková, Adéla Havlenová, Kateřina Bartošová, David Polák, Alex Veselý 02:16,65

8x100 Jan Urbánek, Jakub Holík, Patricie Svobodová, Denisa Axmanová, Anna Zedníčková, Kristýna Klára Kuchaříková, Tomáš Vomela, Matyáš Tomek 02:11,51

8x200 Viktor Řezníček, Daniel Neméth, Kristýna Chromá, Leontýna Všetečková, Anna Zedníčková, Kristýna Klára Kuchaříková, Tomáš Vomela, Matyáš Tomek 04:40,40

8x200 Jan Urbánek, Jakub Holík, Patricie Svobodová, Denisa Axmanová, Adéla Havlenová, Kateřina Bartošová, David Polák, Alex Veselý 04:56,03

 

1 ZŠ Kamenice nad Lipou 08:42,37

2 ZŠ Nové Město na Moravě 08:50,25

3 ZŠ Jihlava, E. Rošického 08:59,49

4 ZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích, Třebíč 09:08,56

5 ZŠ Lánecká Světlá nad Sázavou 09:10,58

6 ZŠ Třebíč Benešova, Třebíč 09:14,76

7 Základní škola TGM Třebíč 09:22,11

8 ZŠ a MŠ Vyskytná nad Jihlavou 09:22,44

9 ZŠ a MŠ Herálec, Herálec 38, Herálec 09:30,00

10 ZŠ Velké Meziříčí, Školní 09:30,32

11 ZŠ T.G.M, Jihlava 09:33,51

12 ZŠ Třebíč, Horka-Domky, Třebíč 09:37,03

13 ZŠ a MŠ Košetice 09:39,78

14 Základní škola Pacov 09:40,19

 

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy!!!

 

Mgr. Eva Vomelová

celý článek

Pohár rozhlasu 2019 – starší žáci

Ve středu 15. května 2019 se konal Pohár rozhlasu staršího žactva. Jedná se o soutěž družstev v atletických disciplínách (štafety 4x 60m, 60m, skok daleký, vrh koulí, skok vysoký, 1500m chlapci).

Družstvo:

9.tř. - Munzar Tomáš, Munzar Tadeáš, Vetiška Michal, Kristek Kryštof, Dokulil Lukáš, Přikryl Roman, Veselý Dominik

8 .tř. - Dusil Filip, Žák Patrik

V konkurenci všech škol okresu Třebíč chlapci obsadil pěkné 6. místo.

1. Gymnázium Třebíč 5 439 bodů

2. ZŠ Jemnice A 5 265 bodů

3. ZŠ Třebíč, Benešova 5 166 bodů

4. ZŠ M. Budějovice, Havlíčkova 5 137 bodů

5. ZŠ Jaroměřice n. R. 5 002 bodů

6. ZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích 4 966 bodů

7. ZŠ Okříšky 4 943 bodů

8. ZŠ TGM M. Budějovice 4 919 bodů

9. ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 4 532 bodů

10. ZŠ Jemnice B 4 528 bodů

11. ZŠ TGM Třebíč 4 484 bodů

12. ZŠ a MŠ Třebíč, Bartuškova 4 358 bodů

13. ZŠ Třebíč, Horka-Domky 4 261 bodů

14. ZŠ Třebíč, Týnská 4 024 bodů

15. ZŠ a MŠ Domamil 3 470 bodů

 

Nejlepší individuální umístění ze 132 atletů: 8. místo: Roman Přikryl, 15. místo: Tadeáš Munzar

 

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci naší školy!

 

Mgr. Eva Vomelová

celý článek