Aktuálně

Školní družina a školní klub

V sobotu 11. února proběhl po delší covidové pauze v jídelně od 14.00 hodin již tradiční karneval pro děti, který pořádaly vychovatelky školní družiny.

Vyzdobenou jídelnu za doprovodu svých rodičů a prarodičů brzy zaplnily děti v kostýmech oblíbených pohádkových postaviček a filmových hrdinů.

Přicházeli princezny, rytíři, motýlkové víly, Elsy, broučci, veselá zvířátka, piráti, kovbojové, indiáni, hasiči ale i Spiderman, Batman a Harry Potter. Všechny masky byly velice krásné a nápadité.

Po úvodní promenádě masek předvedl za velkého potlesku i napětí své vystoupení žonglér a kouzelník Milan Ošmera.

A pak už si děti společně zatančily a zasoutěžily v různých disciplínách, kde předvedly svou šikovnost. Samozřejmě nechyběly ani odměny.

Také rodiče se zapojili do oblíbené soutěže s korýtky.

Velké poděkování patří i kuchařkám naší kuchyně, které přichystaly skvělé občerstvení.

Celou akci provázelo veselí a dobrá nálada.

Děti a všichni ostatní si užili moc pěkné odpoledne.   

přečíst celé
Školní družina a školní klub

V sobotu 10. prosince jsme ve spolupráci s knihovnou na ul. Modřínová pořádali Vánoční dílničky. Po celé dopoledne mohly děti s rodiči zavítat do knihovny, vyrobit si andílky, stromečky nebo lucerničky a společně nasát vánoční atmosféru, kterou podtrhovaly hrající koledy. Děti jako vždy ukázaly svou originalitu při tvoření a tak si každý odnášel domů výrobky dle svého vkusu.

Krásný zbytek adventu Vám přejí vychovatelky školní družiny.

V novém roce na viděnou na našem tradičním karnevalu!

přečíst celé
Školní družina a školní klub

V sobotu 22. října naše škola spolu s DDM a Hit radiem Vysočina pořádala drakiádu. Přestože počasí nám moc nepřálo, sešlo se nás na kopci s draky poměrně hodně. Bohužel draka do vzduchu dostalo jen pár vytrvalců. Následoval program v obou tělocvičnách. Děti si mohly zaskákat na skákacím hradu, zasoutěžit si, něco drobného si vyrobit anebo si nechat namalovat obličej či si zatančit s rádiem. K odpočinku a k občerstvení sloužila celé odpoledne jídelna. 

přečíst celé
Školní družina a školní klub

V pátek večer 7. října 2022 se všechna oddělení naší školní družiny vydala do knihovny na Modřínové ul., se kterou již dlouhou dobu úspěšně a rádi spolupracujeme. Nejdříve nás čekalo vystoupení kapely „Ententýky do muziky“. Děti se zapojovaly do zpěvu i tance. Po vystoupení si děti zahrály pohádkový kvíz. Na závěr jsme společnými silami vyrobili podzimní strom, který se stane součástí výzdoby v knihovně. Myslím si, že děti si večer užily a těší se na naši další akci Drakiádu v sobotu 22. října.

přečíst celé
Školní družina a školní klub

V sobotu 22. října 2022 od 14h pořádá školní družina naší školy ve spolupráci s DDM tradiční DRAKIÁDU. Děti si s sebou přinesou létajícícho draka a mohou se těšit na další zajímavé aktivity. V naší jídelně si můžete zakoupit občerstvení. Těšíme se na sobotní odpoledne strávené s dětmi a jejich rodiči!

přečíst celé
Školní družina a školní klub
přečíst celé
Školní družina a školní klub
přečíst celé
Školní družina a školní klub