Aktuálně

Školní družina a školní klub

V sobotu 23. října 2021 od 14 do 16 hodin proběhne již tradiční akce - DRAKIÁDA, kterou pořádáme ve spolupráci s DDM Třebíč.

Pro děti je připraven bohatý program, který jistě vytvoří krásnou podzimní náladu.

Těšíme se na děti i jejich létající draky!

přečíst celé
Školní družina a školní klub

Řijen                

23.10.

 

 

Drakiáda

 

Prosinec                                                       

7.12.

11.12.

15.12.   

          

 

Výstava v knihovně

Adventní vystoupení v knihovně    15.30hod.

Vánoční dílničky

Vystoupení v domově důchodců  (dopoledne)

 

Únor                   

12.2.

 

 

Karneval

Duben

              

23.4.

 

 

Výstava v knihovně

Cesta za pokladem

Květen          

26.5.

15.5.

 

Vystoupení pro rodiče

Znáš své město?

 

Červen                

2.6.

 

 

Zábavné odpoledne

přečíst celé
Školní družina a školní klub

Den

Zájmový útvar

 Od-do

vedoucí

PONDĚLÍ

Rákosníček (dramatický) 2.-5.roč.

Keramika  1.-5. roč.

Knihomol – hádanky, kvízy, tvorba komiksů, příběhů, 2.-5.r.

Stolní tenis  3.-5.roč.

 

 14.00- 15.30

14.00- 15.30

14.00- 15.30

 

15.00- 16.00

 

Pažourková

Němcová

Zimolová

 

Táborská

 

ÚTERÝ

Kuchaříček 3.-5.roč.

Šikulka 1.-3.

 

14.00-16.00

14.00-16.00

 

 

Němcová

Zimolová

 

STŘEDA

Logopedická cvičení

Florbal  1.-2.roč.

Stolní tenis  3.-5.roč.

Florbal 2.-3.roč.

Výtvarný 1.-4..roč.

7.00-7.40

14.00-15.15

14.00-15.30

15.15-16.30

14.00-16.00

Táborská

Dudášová

Táborská

Dudášová

Pažourková

 

ČTVRTEK

Logopedická cvičení

Hrátky s flétnou 2.-5.roč.

Fotbal  1.-4.roč.

Tulák  2.-5.roč.

Taneční kroužek 1.-4.roč.

Trampská kytara 4.-5.roč.

  7.00-7.45

14.00-15.00

14.00-15.30

14.00-16.45

15.00-16.00

15.00-16.00

 

Táborská

Dudášová

Zimolová

Pažourková

Táborská

Dudášová

 

PÁTEK

Keramika 1.-5.roč.

Počítače  2.-3.roč.

Počítače  4.-5.roč.

Keramika – kruh  3.-5.roč.

14.00-15.00

14.00-15.00

14.00-15.00

15.00-16.00

Pažourková

Němcová

Táborská

Pažourková

 

přečíst celé
Školní družina a školní klub

Zájmový útvar

den

hodina

vedoucí

Tř.

Posilovna

Út

15.00 -16,30

Táborská

6.-9.

 

Trampská kytara

Út

15.00 - 16.00

Dudášová

 

6.-9.

Atletika   (ŠD)

St

14.00 – 15.00

Vomelová

3.-4.tř

 

Český jazyk

 

 

Jakubcová

Zvěřinová

9. A

9. B

 

Matematika

 

 

Malach

Auerová

9. B

9. A

 

Akvaristika

 

 

Ženíšková

6.-9.

 

Sportovní hry

 

 

Dvořák

 

7.-9.

přečíst celé
Školní družina a školní klub

Provádíme vyúčtování poplatků za školní družinu za školní rok 2020/2021. Rodiče jsou prostřednictvím lístečků, které dostávají jejich děti ve škole, informováni o konkrétních finančních částkách, které se vrací nebo je třeba uhradit.

přečíst celé
Školní družina a školní klub

Vážení rodiče,

současná situace nám stále neumožňuje pracovat v zájmových útvarech, do kterých se děti přihlásily.  Upravujeme tedy činnost ŠD v jednotlivých odděleních do pravidelných bloků.

Věříme, že i nadále bude pobyt dětí ve školní družině příjemný a zajímavý.

Provoz školní družiny se nemění: 6:00 – 17:00 hod.

Pro příchod dětí do ranní ŠD používejte zvonek 2.A, potom děti přechází do svých kmenových družin.

Při vyzvedávání dětí z odpolední ŠD do 16:00 hod. využijte zvonek jednotlivých oddělení, od 16:00 do 17:00 hod. používejte zvonek 2.A.

Podle zájmu dětí je možné písemně upravit odchody dětí ze ŠD.

 

Děkujeme za pochopení.

přečíst celé
Školní družina a školní klub

Úplata za školní družinu v období listopad 2020 – červen 2021 bude zrušena v případě neposkytování zájmového vzdělávání v důsledku zákazu osobní přítomnosti žáků ve školní družině.

 

Podmínky vyúčtování:

Vrácení přeplatku za ŠD a ŠK za uvedené období bude provedeno do konce června 2021.

přečíst celé