Školní družina a školní klub

Provádíme vyúčtování poplatků za školní družinu za školní rok 2020/2021. Rodiče jsou prostřednictvím lístečků, které dostávají jejich děti ve škole, informováni o konkrétních finančních částkách, které se vrací nebo je třeba uhradit.

Vážení rodiče,

současná situace nám stále neumožňuje pracovat v zájmových útvarech, do kterých se děti přihlásily.  Upravujeme tedy činnost ŠD v jednotlivých odděleních do pravidelných bloků.

Věříme, že i nadále bude pobyt dětí ve školní družině příjemný a zajímavý.

Provoz školní družiny se nemění: 6:00 – 17:00 hod.

Pro příchod dětí do ranní ŠD používejte zvonek 2.A, potom děti přechází do svých kmenových družin.

Při vyzvedávání dětí z odpolední ŠD do 16:00 hod. využijte zvonek jednotlivých oddělení, od 16:00 do 17:00 hod. používejte zvonek 2.A.

Podle zájmu dětí je možné písemně upravit odchody dětí ze ŠD.

Děkujeme za pochopení.

Školní družina a školní klub

Úplata za školní družinu v období listopad 2020 – červen 2021 bude zrušena v případě neposkytování zájmového vzdělávání v důsledku zákazu osobní přítomnosti žáků ve školní družině.

Podmínky vyúčtování:

Vrácení přeplatku za ŠD a ŠK za uvedené období bude provedeno do konce června 2021.