Aktuálně

Školní družina a školní klub

V sobotu 22. října naše škola spolu s DDM a Hit radiem Vysočina pořádala drakiádu. Přestože počasí nám moc nepřálo, sešlo se nás na kopci s draky poměrně hodně. Bohužel draka do vzduchu dostalo jen pár vytrvalců. Následoval program v obou tělocvičnách. Děti si mohly zaskákat na skákacím hradu, zasoutěžit si, něco drobného si vyrobit anebo si nechat namalovat obličej či si zatančit s rádiem. K odpočinku a k občerstvení sloužila celé odpoledne jídelna. 

přečíst celé
Školní družina a školní klub

V pátek večer 7. října 2022 se všechna oddělení naší školní družiny vydala do knihovny na Modřínové ul., se kterou již dlouhou dobu úspěšně a rádi spolupracujeme. Nejdříve nás čekalo vystoupení kapely „Ententýky do muziky“. Děti se zapojovaly do zpěvu i tance. Po vystoupení si děti zahrály pohádkový kvíz. Na závěr jsme společnými silami vyrobili podzimní strom, který se stane součástí výzdoby v knihovně. Myslím si, že děti si večer užily a těší se na naši další akci Drakiádu v sobotu 22. října.

přečíst celé
Školní družina a školní klub

V sobotu 22. října 2022 od 14h pořádá školní družina naší školy ve spolupráci s DDM tradiční DRAKIÁDU. Děti si s sebou přinesou létajícícho draka a mohou se těšit na další zajímavé aktivity. V naší jídelně si můžete zakoupit občerstvení. Těšíme se na sobotní odpoledne strávené s dětmi a jejich rodiči!

přečíst celé
Školní družina a školní klub
přečíst celé
Školní družina a školní klub
přečíst celé
Školní družina a školní klub