Aktuálně

Pro budoucí prvňáčky

Besedy s prezentací programu Začít spolu na naší škole proběhnou v rámci cyklu PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY 18. ledna a 22. února 2024 vždy od 16 hodin. Rodiče předškoláků a zájemci z řad veřejnost se sejdou v jedné ze tříd prvního stupně, kde je možné si hlavní principy vysvětlit a ukázat v přirozeném prostředí.

Těšíme se na Vás!

přečíst celé
Pro budoucí prvňáčky

Právě přijímáme přihlášky do naší PŘÍPRAVKY PRO PŘEDŠKOLÁKY, která začíná 19. října 2023.

Více infrormací zde.

přečíst celé
Pro budoucí prvňáčky

Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční  ve čtvrtek 22. června 2023 v 16:30. Bližší informace budou postupně uvedeny.

přečíst celé
Pro budoucí prvňáčky

Zápis do první třídy pro školní rok 2023 - 2024 se uskuteční 14. - 15. dubna 2023.

Online přihlašování bude probíhat od od 13. března 2023 do 9. dubna 2023.

Máme v plánu otevřít dvě první třídy, které budou pracovat dle programu Začít spolu.

Více informací zde.

přečíst celé
Pro budoucí prvňáčky

Zveme rodiče i veřejnost na Den otevřených dveří 7. února 2023.

Přijďte se podívat, jak u nás funguje běžný den ve třídách Začít spolu, ve sportovní třídě a ve výuce eduScrum.

přečíst celé
Pro budoucí prvňáčky

V novém školním roce 2022-2023 otevíráme další dvě první třídy s programem Začít spolu. V nadcházejícím školním roce se bude dle tohoto programu pracovat v 1. - 4. ročníku. 5. třída se chystá zařazovat prvky tohoto zajímavého přístupu.

Přejeme všem prvňáčkům pohodový start školní docházky!

přečíst celé
Pro budoucí prvňáčky

Schůzky pro rodiče našich budoucích prvňáčků od školního roku 2022/2023 proběhnou ve čtvrtek 23. června 2022 od 17h, jak bylo již dříve avizováno. Přijďte, prosím, hlavním vchodem školy, kde Vás na recepci budeme očekávat. Dozvíte se tam, do které třídy a ke které paní učitelce bylo Vaše dítě přiřazeno. Paní učitelky Vás budou očekávat ve třídách v prvním patře, tam se od nich dozvíte podrobné informace ohledně zahájení prvního ročníku, pomůcek a či jiných důležitých věcí. Do jednotlivých tříd přijdou i paní vychovatelky školní družiny, které budou mít Vaše děti na starosti po vyučování. Potřebné informace ohledně stravování se dozvíte od vedoucí naší školní jídelny paní Zahradníčkové. 

Těšíme se na Vás!

přečíst celé