Aktuálně

Pro budoucí prvňáčky

V novém školním roce 2022-2023 otevíráme další dvě první třídy s programem Začít spolu. V nadcházejícím školním roce se bude dle tohoto programu pracovat v 1. - 4. ročníku. 5. třída se chystá zařazovat prvky tohoto zajímavého přístupu.

Přejeme všem prvňáčkům pohodový start školní docházky!

přečíst celé
Pro budoucí prvňáčky

Schůzky pro rodiče našich budoucích prvňáčků od školního roku 2022/2023 proběhnou ve čtvrtek 23. června 2022 od 17h, jak bylo již dříve avizováno. Přijďte, prosím, hlavním vchodem školy, kde Vás na recepci budeme očekávat. Dozvíte se tam, do které třídy a ke které paní učitelce bylo Vaše dítě přiřazeno. Paní učitelky Vás budou očekávat ve třídách v prvním patře, tam se od nich dozvíte podrobné informace ohledně zahájení prvního ročníku, pomůcek a či jiných důležitých věcí. Do jednotlivých tříd přijdou i paní vychovatelky školní družiny, které budou mít Vaše děti na starosti po vyučování. Potřebné informace ohledně stravování se dozvíte od vedoucí naší školní jídelny paní Zahradníčkové. 

Těšíme se na Vás!

přečíst celé