Aktuálně

Pro budoucí prvňáčky

Současní prvňáčci se rozdělili do dvou tříd, kde se pilně učí číst, psát a počítat. Aktuální informace z 1.A a 1.B i dalších tříd Začít spolu najdete zde.

přečíst celé
Pro budoucí prvňáčky

Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční v budově školy ve školní jídelně ve čtvrtek 17. června 2021 v 16:30. Vstup bočním vchodem přímo do jídelny, je třeba zleva obejít školu a projít kolem hřiště. Z důvodů pandemie prosím rodiče, aby zajistili účast pouze jednoho zástupce z rodiny a nezapomněli si respirátory. Těšíme se na shledání s vámi!

přečíst celé
Pro budoucí prvňáčky

Základní škola a mateřská škola v Třebíči, Na Kopcích otevřela poprvé první třídu Začít spolu již v roce 2019. I v nadcházejícím letech plánujeme v tomto pokračovat. 

Nyní se tedy dle tohoto programu vyučuje ve třídě 1.A, 1.B, 2.A a 3.A.

přečíst celé